ПРО ГАЛЕРЕЮ

Київська міська галерея мистецтв «Лавра» — один із чільних культурно-мистецьких осередків столиці України. Окрім власне виставкових проектів, тут відбуваються прем'єрні покази вистав провідних українських театральних режисерів, фестивалі сучасного мистецтва, кінопокази, презентації сучасного мистецтва, концерти зірок світового та українського музичного авангарду, покази мод, освітні заходи.
Галерея розташована за адресою: вул. Лаврська 1.
З моменту відкриття арт-галерея стала одним мистецьким центром для киян та гостей столиці. Зручний графік огляду виставок, а також вільний вхід надає чудові можливості для знайомства з найкращими творами сучасних художників та відвідування всіх цікавих проектів.

Технічні характеристики приміщення

Виставковий простір — 1045 м².
Територія галереї складається з зовнішнього та внутрішнього просторів. Внутрішній майданчик обладнаний для виставкової діяльності, а великий двір зовнішньої частини на час проведення фестивалів перетворюється на креативний простір із:

  • сценою
  • зонами відпочинку,
  • кафе,
  • ігровими та торговельними майданчиками.

ЗАПРОШЕННЯ

Київська міська галерея мистецтв «Лавра» — один із чільних культурно-мистецьких осередків столиці України. Окрім власне виставкових проектів, тут відбуваються прем'єрні покази вистав провідних українських театральних режисерів, фестивалі сучасного мистецтва, кінопокази, презентації сучасного мистецтва, концерти зірок світового та українського музичного авангарду, покази мод, освітні заходи.  Галерея розташована за адресою: вул. Лаврська 1.  З моменту відкриття арт-галерея стала одним мистецьким центром для киян та гостей столиці. Зручний графік огляду виставок, а також вільний вхід надає чудові можливості для знайомства з найкращими творами сучасних художників та відвідування всіх цікавих проектів.

Залиште ваше повідомлення для нас